Altrex Double Decker Huishoudtrap - 4 Treden
Altrex Double Decker 4 Treden
Altrex Double Decker 4 Treden
€ 2,58
Looptijd:
Scherpste prijs van Nederland!
-
Op werkdagen vóór
17:00 uur besteld, volgendewerkdag klussen!* -
Snelle levering in Nederland en België! -
Laagste prijsgarantie!* -
Deskundige klantenservice! -
Betaal in
3x €35,67 met 0% rente!
Overig
| Aantal trede: | 1x4 |
|---|---|
| Coating: | Geen |
| Kies je productserie: | Double Decker |
| Kleur: | Aluminium |
| Ladderuitvoering: | Huishoudtrap |
| Materiaal: | Aluminium |
| Trap gebruik: | Particulier |
| Type trede: | Bordes |
| Vloer oppervlakte uitgeklapt (A-stand): | 85 x 49 cm |
Uitgeschoven afmetingen
| Maximale stahoogte (cm): | 80 cm |
|---|---|
| Maximale werkhoogte (cm): | 280 cm |