Altrex Altavista 700 Werkplatform
€81,00
Op voorraad, overmorgen geleverd
-
Op werkdagen vóór
17:00 uur besteld, volgendewerkdag klussen!* -
Snelle levering in Nederland en België! -
Laagste prijsgarantie!* -
Deskundige klantenservice! -
Betaal in
3x €27,00 met 0% rente!
| Aantal sporten: | 2x2 |
|---|---|
| Kleur: | Aluminium |
| Ladder type: | Particulier gebruik |
| Materiaal: | Aluminium |
| Type gebruik: | Particulier |
| Vloer oppervlakte uitgeklapt (A-stand): | 72 x 40 cm |
| Vrijstaand te gebruiken: | Ja |
| Maximale stahoogte (cm): | 50 cm |
|---|---|
| Maximale werkhoogte (cm): | 250 cm |