Altrex Kap ♀ (t.b.v. Shuttle Liftsysteem)
Nog sneller af te halen op één van onze
- Laagste prijs van de Benelux
- 14 dagen bedenktijd
- Gekeurd volgens NEN-normen
- Advies via 085 76 02 432
Omschrijving
Voor- en nadelen
- Vrouwelijke uitvoering, tegenhanger van Kap ♂ (520114).
- Voor het liftsysteem op de RS TOWER 5-serie en de MiTOWER.
- Origineel Altrex-vervangingsonderdeel voor het Shuttle Liftsysteem.
- Los te bestellen, je hoeft geen complete set te vervangen.
- Houdt je liftsysteem compleet en veilig in gebruik.
- Alleen bruikbaar op het Altrex Shuttle Liftsysteem.
Altrex Kap ♀ (t.b.v. Shuttle Liftsysteem)
De Altrex Kap ♀ (520115) is een origineel vervangingsonderdeel voor het Altrex Shuttle Liftsysteem. Het is de vrouwelijke uitvoering van de kap; de tegenhanger is de Kap ♂ (520114). Het Altrex Shuttle Liftsysteem is een modulaire steigerlift. Hij bestaat uit geleideprofielen die je aan de sporten van de rolsteiger klemt, een lier die je met een accuboormachine bedient en verschillende consoles. Met de Carrier Set hijs je tot 30 kg materiaal per keer ergonomisch naar het werkplatform; met de Solar Set til je twee zonnepanelen met samen tot 60 kg omhoog.
Op welke steigers wordt de Shuttle gebruikt?
De Shuttle is geschikt voor de RS TOWER 52, 53 en 55 (met Carrier Set en Solar Set) en voor de RS TOWER 51, 54, MiTOWER en MiTOWER PLUS (alleen met de Carrier Set). Er zijn opstellingen voor werkhoogtes van 4,20 tot 14,20 m.
Wanneer vervang je de kap?
Het Shuttle Liftsysteem is opgebouwd uit geleideprofielen en een basisprofiel dat je aan de korte zijde van de steiger bevestigt. Kappen en andere kleine onderdelen kunnen bij het vele op- en afbouwen, bij transport en in opslag beschadigen of zoekraken. Controleer het systeem voor elk gebruik: een beschadigde of ontbrekende kap vervang je voordat je weer gaat hijsen. Controleer bij twijfel het teken (♀) op de kap die je vervangt.
Waar let je op bij montage?
Monteer de kap op dezelfde positie als de oude kap en controleer daarna of de console soepel en zonder haperen over de profielen loopt. Volg altijd de gebruiksaanwijzing van het Shuttle Liftsysteem en hijs nooit meer dan de toegestane last: 30 kg met de Carrier Set en 60 kg met de Solar Set.
Artikelnummer: 520115 · EAN: 8711563274433
Specificaties
Uitvoering
- Type gebruik
- Professioneel
Daniel - ProductspecialistDirect antwoord over de Altrex Kap ♀ (t.b.v. Shuttle Liftsysteem)Hoi! Ik ken dit product van binnen en buiten, en de rest van ons assortiment ook. Waar kan ik je mee helpen?
Garantie
Fabrieksgarantie
Altrex bepaalt de garantietermijn op dit product. Bel ons op 085 76 02 432 als je die vooraf wilt weten.
Iets stuk of niet goed?
Neem contact op, dan kijken we samen wat er nodig is. Hoe dat werkt staat op onze garantie- en reparatiepagina.
Handleiding
Instructies voor ladders en trappen - Altrex
PDF · 112 pagina's · 1,7 MB · 16 talen
Het Nederlandse deel begint op pagina 2.
Scan om hem op je telefoon te openen

Bestel 'm direct
Altrex Kap ♀ (t.b.v. Shuttle Liftsysteem)
Advies van vakmensen
Bel 085 76 02 432 en we denken mee over de juiste maat.
Laagste prijsgarantie
Ergens goedkoper? Wij passen de prijs aan.
Gekeurd materiaal
Voldoet aan de geldende NEN- en EN-normen.
14 dagen bedenktijd
Past het toch niet? Ongebruikt retour.


