Altrex Kibo 3-delige Uitgebogen Reformladder - 3x12 Sporten
Op voorraad, overmorgen geleverd
Op voorraad, overmorgen geleverd
- Nederlandse Warenwet
- NEN2484-normering
- EN131-normering
- Altrex Red Step®
| Maximale stahoogte (A-stand) (cm): | 420 cm |
|---|
| Aantal sporten: | 3x12 |
|---|---|
| Breedte sporten: | 2,7 cm |
| Coating: | Geen |
| Kies je productserie: | Kibo |
| Kleur: | Aluminium |
| Ladder type: | Professioneel gebruik |
| Ladderuitvoering: | Reformladder (3-delig) |
| Laddervorm: | Gebogen bomen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Maximale uitgeschoven lengte (A-stand): | 520 cm |
| Maximale werkhoogte (A-stand) (cm): | 620 cm |
| Soort profiel: | Koker-profiel |
| Stabiliteitsbalk: | Nee |
| Toprollen: | Nee |
| Maximale stahoogte (cm): | 630 cm |
|---|---|
| Maximale uitgeschoven lengte: | 794 cm |
| Maximale werkhoogte (cm): | 830 cm |