super service, snelle levering, vriendelijk
Goed bezorgd
| Artikelcode | TX410010 |
|---|---|
| Merk | Altrex |
| Kies je werkhoogte | 6.20 meter |
| Kies je opbouwmethode | Voorloopleuningen |
| Kies je productserie | RS TOWER 4 |
| Kies je uitvoering | Vrijstaand gebruik |
| Kies je steigerbreedte | 75 cm |
| Kies je platformlengte | 190 cm |
| Kies je platformtype | Hout |
| Gewicht | 81.38 kg |
super service, snelle levering, vriendelijk
Goed bezorgd
€3.222,00