Altrex Varitrex Tele PRO+ Multifunctionele Vouwladder - 4x4 Sporten
- Compact op te bergen door 2 inschuifbare delen.
- Geschikt voor zakelijk (professioneel) gebruik.
- Ideaal voor kleine ruimtes door compact formaat.
- Robuust en oersterk door kwalitatief aluminium.
- Te gebruiken in verschillende standen.
- Voor zowel binnen - als buiten gebruik.
Lees hier alles over deze Altrex Varitrex Tele PRO+
De Altrex Varitrex Tele PRO+ vouwladder is vernieuwd sinds 2024 en behoord tot de professionele vouwladders uit ons assortiment. Zo is deze Varitrex Tele PRO+ 4x4 vouwladder geschikt voor zakelijk en intensief gebruik. Het is een telescopische, multifunctionele vouwladder. Dat wil zeggen dat je deze in verschillende standen kunt gebruiken, zelfs bij een ongelijke ondergrond.
Welke werkhoogte kan ik behalen als ik de vouwladder volledig uitschuif?
De vouwladder van Altrex die je nu bekijkt heeft een maximaal uitgeschoven lengte van 4.07 meter wat zorgt voor een maximale werkhoogte van 4.90 meter. De maximale toegestane stahoogte wordt bij deze ladder aangegeven met de Red Step® van Altrex. Dit is makkelijk te herkennen aan de sport, die is namelijk roodkleurig gemaakt. Dat betekent dat je tot die sport veilig kunt werken en dus een maximale stahoogte hebt van ongeveer 3.00 meter. De werkhoogte wordt als volgt berekend: maximale (veilige) stahoogte + 1.90 meter lichaamsbereik.
Welke werkhoogte kan ik behalen als ik de vouwladder in de A-stand gebruik?
Als je deze Altrex Varitrex Tele PRO+ vrijstaand wil gebruiken, dan noemen we dat de A-stand. Hierdoor kun je ook werkzaamheden uitvoeren waarbij je de ladder niet tegen bijvoorbeeld een gevel hoeft aan te zetten, zoals het snoeien van de haag. De maximale werkhoogte bij vrijstaand gebruik is 3.30 meter. Dan heb je dus een maximale stahoogte van ongeveer 1.30 meter.
Wat zijn de afmetingen van deze vouwladder als ik hem opberg?
Alle belangrijke kenmerken van deze Altrex Varitrex Tele PRO+ 4x4 vouwladder voor jou op een rij.
Voor deze vouwladder heb je ook geen stabiliteitsbalk nodig. Wel zitten er zeer robuuste voetstukken onder de vouwladder, welke vervangen kunnen worden als dit nodig is. Met deze voetstukken heb je altijd een stevige basis.
De Varitrex Tele PRO+ 4x4 beschikt over de zwarte, kenmerkende en vuilafstotende coating. Hierdoor geeft de ladder niet af aan je handen. Al met al in het een zeer complete vouwladder voor professioneel, zakelijk en intensief gebruik. En dat voor een zeer aangename prijs.
Hieronder vind je alle andere Varitrex PRO+ modellen:
- Altrex Varitrex PRO+ 4x3 (+ PF) Multifunctionele Vouwladder (503547) | Maximale werkhoogte: 4.35 meter
- Altrex Varitrex Tele PRO+ 4x3 Multifunctionele Vouwladder (503733) | Maximale werkhoogte: 3.80 meter
- Altrex Varitrex Tele PRO+ 4x4 Multifunctionele Vouwladder (503734) | Maximale werkhoogte: 4.90 meter
- Altrex Varitrex Tele PRO+ 4x5 Multifunctionele Vouwladder (503735) | Maximale werkhoogte: 5.95 meter
- Nederlandse Warenwet
- EN131-normering
- Red Step®
- NEN2484-normering
- Cycle 12000 GUARANTEE
- TÜV Certificaat
| Maximale stahoogte (A-stand) (cm): | 95 cm |
|---|
| Aantal sporten: | 4x4 |
|---|---|
| Breedte sporten: | 3,0 cm |
| Coating: | Zwart gecoat |
| Kies je productserie: | Varitrex |
| Kleur: | Zwart |
| Ladder type: | Professioneel gebruik |
| Ladderuitvoering: | Vouwladder |
| Laddervorm: | Gebogen bomen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Maximale uitgeschoven lengte (A-stand): | 195 cm |
| Maximale werkhoogte (A-stand) (cm): | 295 cm |
| Soort profiel: | Koker-profiel |
| Sport afstand: | 28,6 cm |
| Stabiliteitsbalk: | Nee |
| Toprollen: | Nee |
| Type gebruik: | Professioneel |
| Vrijstaand te gebruiken: | Ja |
| Maximale stahoogte (cm): | 305 cm |
|---|---|
| Maximale uitgeschoven lengte: | 405 cm |
| Maximale werkhoogte (cm): | 500 cm |