Altrex Varitrex Tele PRO Multifunctionele Vouwladder - 4x5 Sporten
- Compact op te bergen door 2 inschuifbare delen.
- Geschikt voor zakelijk (professioneel) gebruik.
- Ideaal voor kleine ruimtes door compact formaat.
- Robuust en oersterk door kwalitatief aluminium.
- Te gebruiken in verschillende standen.
- Voor zowel binnen - als buiten gebruik.
Lees hier alles over deze Altrex Varitrex Tele PRO
De Altrex Varitrex Tele PRO vouwladder is nieuw sinds 2024 en behoord tot de vouwladders voor zowel de particulier als de professional. Zo is deze Varitrex Tele PRO 4x5 vouwladder geschikt voor zakelijk en intensief gebruik. Het is een telescopische, multifunctionele vouwladder. Dat wil zeggen dat je deze in verschillende standen kunt gebruiken. ook bij ongelijke ondergrond.
Welke werkhoogte kan ik behalen als ik de vouwladder volledig uitschuif?
De vouwladder van Altrex die je nu bekijkt heeft een maximaal uitgeschoven lengte van 5.10 meter wat zorgt voor een maximale werkhoogte van 5.95 meter. De maximale toegestane stahoogte wordt bij deze ladder aangegeven met de Red Step® van Altrex. Dit is makkelijk te herkennen aan de sport, die is namelijk roodkleurig gemaakt. Dat betekent dat je tot die sport veilig kunt werken en dus een maximale stahoogte hebt van ongeveer 3.93 meter. De werkhoogte wordt als volgt berekend: maximale (veilige) stahoogte + 1.90 meter lichaamsbereik.
Welke werkhoogte kan ik behalen als ik de vouwladder in de A-stand gebruik?
Als je deze Altrex Varitrex Tele PRO vrijstaand wil gebruiken, dan noemen we dat de A-stand. Hierdoor kun je ook werkzaamheden uitvoeren waarbij je de ladder niet tegen bijvoorbeeld een gevel hoeft aan te zetten, zoals het snoeien van de haag. De maximale werkhoogte bij vrijstaand gebruik is 3.80 meter. Dan heb je dus een maximale stahoogte van ongeveer 1.81 meter.
Wat zijn de afmetingen van deze vouwladder als ik hem opberg?
Alle belangrijke kenmerken van deze Altrex Varitrex Tele PRO 4x4 vouwladder voor jou op een rij.
De Varitrex Tele PRO 4x4 beschikt over de grijze, kenmerkende en vuilafstotende coating. Hierdoor geeft de ladder niet af aan je handen. Al met al in het een zeer complete vouwladder voor professioneel, zakelijk en intensief gebruik, maar eventueel ook voor particulier gebruik. En dat voor een zeer aangename prijs.
- Nederlandse Warenwet
- EN131-normering
- Red Step®
- NEN2484-normering
- Cycle 12000 GUARANTEE
- TÜV Certificaat
| Maximale stahoogte (A-stand) (cm): | 95 cm |
|---|
| Aantal sporten: | 4x5 |
|---|---|
| Breedte sporten: | 3,0 cm |
| Coating: | Zwart gecoat |
| Kies je productserie: | Varitrex |
| Kleur: | Zwart |
| Ladder type: | Professioneel gebruik |
| Ladderuitvoering: | Vouwladder |
| Laddervorm: | Gebogen bomen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Maximale uitgeschoven lengte (A-stand): | 195 cm |
| Maximale werkhoogte (A-stand) (cm): | 295 cm |
| Soort profiel: | Koker-profiel |
| Sport afstand: | 28,6 cm |
| Stabiliteitsbalk: | Nee |
| Toprollen: | Nee |
| Type gebruik: | Professioneel |
| Vrijstaand te gebruiken: | Ja |
| Maximale stahoogte (cm): | 305 cm |
|---|---|
| Maximale uitgeschoven lengte: | 410 cm |
| Maximale werkhoogte (cm): | 500 cm |