Alumexx Home 3-delige Rechte Reformladder - 3x12 Sporten
Alumexx Home 3-delige Rechte Reformladder - 3x12 Sporten
Welke werkhoogte kan ik behalen als ik de ladder volledig uitschuif?
De reformladder van Alumexx die je nu bekijkt heeft een maximaal uitgeschoven lengte van 7.30 meter wat zorgt voor een maximale werkhoogte van 8.20 meter. De maximale toegestane stahoogte dat betekent dat je tot die sport veilig kunt werken en dus een maximale stahoogte hebt van ongeveer 6.30 meter. De werkhoogte wordt als volgt berekend: maximale (veilige) stahoogte + 1.90 meter lichaamsbereik.
Wat zijn de afmetingen van deze ladder als ik hem opberg?
Alle belangrijke kenmerken van deze Alumexx 3x12 reformladder voor jou op een rij.
Hieronder vind je alle formaten van deze driedelige reformladder:
- Alumexx 3-delige Reformladder 3x6 Sporten | Maximale werkhoogte: 4.80 meter
- Alumexx 3-delige Reformladder 3x8 Sporten | Maximale werkhoogte: 5.00 meter
- Alumexx 3-delige Reformladder 3x9 Sporten | Maximale werkhoogte: 6.15 meter
- Alumexx 3-delige Reformladder 3x10 Sporten | Maximale werkhoogte: 6.80 meter
- Alumexx 3-delige Reformladder 3x12 Sporten | Maximale werkhoogte: 8.20 meter
Op voorraad, overmorgen geleverd
| Aantal sporten: | 3x12 |
|---|---|
| Coating: | Geen |
| Kleur: | Aluminium |
| Ladder type: | Particulier gebruik |
| Ladderuitvoering: | Reformladder (3-delig) |
| Laddervorm: | Recht |
| Materiaal: | Aluminium |
| Spreidbeveiliging: | Webband |
| Stabiliteitsbalk: | Ja |
| Toprollen: | Nee |
| Type gebruik: | Particulier |
| Vrijstaand te gebruiken: | Ja |
| Maximale stahoogte (cm): | 630 cm |
|---|---|
| Maximale uitgeschoven lengte: | 730 cm |
| Maximale werkhoogte (cm): | 820 cm |