Goed bezorgd
Goed geholpen en redelijk prijs
Het ASC Carbon-Deck® Steigerplatform met luik (250 cm) is de ultieme keuze voor de professional die veiligheid combineert met ergonomie. Dit platform biedt een royale werkruimte en een veilige interne opgang, terwijl het dankzij het Carbon-Deck materiaal aanzienlijk lichter is dan traditionele houten platforms.
| Artikelcode | 10213012 |
|---|---|
| Merk | ASC Group |
| Kies je platformoptie | Platform met luik |
| Kies je platformlengte | 250 cm |
| Opberglengte | 250 cm |
| Opbergbreedte | 60 cm |
| Opberghoogte | 6 cm |
| Gewicht | 16 kg |
Goed bezorgd
Goed geholpen en redelijk prijs
€367,00