Overig
| Aantal sporten: | 3x8 |
|---|---|
| Breedte sporten: | 3,0 cm |
| Coating: | Blauw gecoat |
| Kleur: | Blauw |
| Ladder type: | Professioneel gebruik |
| Ladderuitvoering: | Reformladder (3-delig) |
| Laddervorm: | Gebogen bomen |
| Sport profiel: | Anitslip D-sport |
| Spreidbeveiliging: | Geïntegreerd |
| Stabiliteitsbalk: | Nee |
| Toprollen: | Nee |
| Vrijstaand te gebruiken: | Ja |
Uitgeschoven afmetingen
| Maximale stahoogte (cm): | 425 cm |
|---|---|
| Maximale uitgeschoven lengte: | 525 cm |
| Maximale werkhoogte (cm): | 615 cm |