Rolsteiger Europen Rolsteiger Professioneel - L190xB90cm - 5.20m werkhoogte - Carbon platformen
Snelle levering, prima kwaliteit
| Artikelcode | EURO100211-F |
|---|---|
| Merk | Euroscaffold |
| Kies je werkhoogte | 5.20 meter |
| Kies je opbouwmethode | Voorloopleuningen |
| Kies je type opbouwframe | Europen |
| Kies je uitvoering | Vrijstaand gebruik |
| Kies je steigerbreedte | 90 cm |
| Kies je platformlengte | 190 cm |
| Kies je platformtype | Carbon-Deck (Lichtgewicht) |
| Gewicht | 37 kg |
Snelle levering, prima kwaliteit
€2.170,00