Solide Enkele Rechte Putladder - 1x20 Sporten
Solide Enkele Rechte putladder - 1x20 Sporten
Deze sterke Solide ladder is polyester gecoat. Dit zorgt voor vuilafstoting, waardoor je niet helemaal onder de zwarte aluminium komt te zitten. Daarnaast geeft het een strakke uitstraling en kan het bij hoge temperaturen zorgen voor een gedeeltelijk geneutraliseerde beschermlaag. Wel zo prettig als je gaat klussen bij mooi weer toch?
De Solide Enkele Rechte Ladder is gelukkig niet zo'n loodzware ladder, maar wel ijzersterk. Deze enkele rechte ladder van Solide staat stevig en is makkelijk in gebruik te nemen. De voetstukjes zijn voorzien van een antislipprofiel, waardoor je niet zomaar kunt wegglijden.
Let op! Bij gebruik buiten een put is een stabiliteitsbalk verplicht.
Deze stabiliteitsbalk is los bij te bestellen via deze link.
Welke werkhoogte kan ik behalen met deze enkele rechte putladder?
De enkel rechte putladder van Solide die je nu bekijkt heeft een maximaal uitgeschoven lengte van 5.25 meter wat zorgt voor een maximale werkhoogte van 6.15 meter. De maximale toegestane stahoogte is dat je tot die sport veilig kunt werken en dus een maximale stahoogte hebt van ongeveer 4.25 meter. De werkhoogte wordt als volgt berekend: maximale (veilige) stahoogte + 1.90 meter lichaamsbereik.
Wat zijn de afmetingen van deze ladder als ik hem opberg?
Wanneer je deze ladder wil opbergen na gebruik, dan adviseren wij dit binnen in bijvoorbeeld de garage te doen of een schuur. Mocht hier geen ruimte voor zijn, dan in ieder geval overdekt buiten, voor een zo lang mogelijke levensduur. Een handige accessoire om de ladder ergens om te hangen, is deze ophangbeugel voor ladders. Deze afmetingen voor het opbergen van deze Solide enkele 1x20 putladder zijn: L525xB42xD7 centimeter (Lengte x Breedte x Diepte). Deze ladder heeft een gewicht van 12.5 kilogram.
Hieronder vind je alle formaten van deze enkel rechte ladder:
- Solide Enkele Rechte Putladder - 1x8 Sporten | Maximale lengte: 2.25 meter
- Solide Enkele Rechte Putladder - 1x9 Sporten | Maximale lengte: 2.50 meter
- Solide Enkele Rechte Putladder - 1x10 Sporten | Maximale lengte: 2.75 meter
- Solide Enkele Rechte Putladder - 1x12 Sporten | Maximale lengte: 3.25 meter
- Solide Enkele Rechte Putladder - 1x14 Sporten | Maximale lengte: 3.75 meter
- Solide Enkele Rechte Putladder - 1x16 Sporten | Maximale lengte: 4.25 meter
- Solide Enkele Rechte Putladder - 1x18 Sporten | Maximale lengte: 4.75 meter
- Solide Enkele Rechte Putladder - 1x20 Sporten | Maximale lengte: 5.25 meter
Specificaties
Bij gebruik buiten de put
Overig
| Aantal sporten: | 1x20 |
|---|---|
| Breedte sporten: | 3,0 cm |
| Coating: | Polyester coating |
| Kleur: | Aluminium |
| Ladder type: | Professioneel gebruik |
| Ladderuitvoering: | Enkele ladder |
| Laddervorm: | Recht |
| Materiaal: | Aluminium |
| Sport afstand: | 25 cm |
| Stabiliteitsbalk: | Nee |
| Toprollen: | Nee |
| Vrijstaand te gebruiken: | Nee |
Uitgeschoven afmetingen
| Maximale stahoogte (cm): | 425 cm |
|---|---|
| Maximale uitgeschoven lengte: | 525 cm |
| Maximale werkhoogte (cm): | 615 cm |
Hans van Bueren
Zeer tevreden
Jop van Lunen
Snelle en correcte levering. De producten voldoen helemaal aan de verwachtingen.
Appie Hissink
Helemaal goed
Andere klanten keken ook naar deze producten.
Past goed bij of is een mooi alternatief voor Solide Enkele Rechte Putladder - 1x20 Sporten
Scherpste prijs van Nederland!
1e JAAR GRATIS GEKEURD!
1e JAAR GRATIS GEKEURD!
1e JAAR GRATIS GEKEURD!
UITVERKOOP: OP=OP
ASC Premium 2-delige Uitgebogen Reformladder - 2x10 Sporten
€ 6,24
p/mnd
excl. BTW
Scherpste prijs van Nederland!
UITVERKOOP: OP=OP
ASC Premium 2-delige Uitgebogen Reformladder - 2x12 Sporten
€ 7,44
p/mnd
excl. BTW
Scherpste prijs van Nederland!
Scherpste prijs van Nederland!
Scherpste prijs van Nederland!
Scherpste prijs van Nederland!
Scherpste prijs van Nederland!
Scherpste prijs van Nederland!
Scherpste prijs van Nederland!
Scherpste prijs van Nederland!
Scherpste prijs van Nederland!
Scherpste prijs van Nederland!
Professioneel
Eurostairs Blue 2-delige Uitgebogen Opsteekladder - 2x16 sporten
€ 12,24
p/mnd
excl. BTW
Scherpste prijs van Nederland!
1e JAAR GRATIS GEKEURD!
1e JAAR GRATIS GEKEURD!
1e JAAR GRATIS GEKEURD!
1e JAAR GRATIS GEKEURD!
1e JAAR GRATIS GEKEURD!
1e JAAR GRATIS GEKEURD!
Scherpste prijs van Nederland!
Scherpste prijs van Nederland!