Hulp nodig?
Neem contact op!
Altrex Opbouwframe - 4-sports - 90cm Breed - RS5
Altrex Opbouwframe - 4-sports - 90cm Breed - RS5
De opbouwframes van Altrex zijn van uiterst goede kwaliteit. Zo zijn de aluminium opbouwframes van lichtgewicht en toch uiterst sterk. De kraagbuizen van de opbouwframes zijn voorzien van doppen, hierdoor kan er geen vuil in de frames komen. Ook zijn deze kraagbuizen flexibel, zodat de frames beter op elkaar passen.
Het Altrex Opbouwframe - 4-sports - 90cm Breed - RS5 is te gebruiken voor alle RS5-serie steigers van het Altrex assortiment, waarbij de steigerbreedte van de steiger ook 90 centimeter is.
De passing van het opbouwframe blijft gewaarborgd door de ring aan de onderzijde. Dit zorgt voor de stevigheid van de frames. Ook de borgpennen hebben een prettige functie, zo kun je ze in de transportstand of in de gebruikstand zetten. Hierdoor kun je nog sneller monteren of demonteren.
De opbouwframes van Altrex zijn verkrijgbaar in diverse formaten, waaronder deze 4-sporter van 1 meter. De sportafstand bedraagt bij dit opbouwframe 28 centimeter. De sporten hebben stuk voor stuk een antislipprofiel, waardoor je ook veilig kunt klimmen. Het unieke borgpensysteem zorgt ervoor dat de borgpen altijd vast blijft zitten, zodat je deze niet kwijt kunt raken.
Het Opbouwframe - 4-sports - 90cm Breed - RS5 van Altrex past op de volgende steigers met een breedte van 0.90 meter;
- Altrex RS TOWER 51 PLUS (Safe-Quick)
- Op werkdagen vóór 17:00 uur besteld, volgende werkdag klussen!*
- Gratis thuisbezorgd vanaf €75.- (excl. BTW)!
- Goede prijs-kwaliteit verhouding!
- Deskundige klantenservice!
- Grootste assortiment van de Benelux!
Product Specificaties
Artikelcode | 301504 |
---|---|
Merk | Altrex |
Grootte frame: | 4-sports (1.00m) |
Product serie: | RS TOWER 5 |
Breedte (cm): | 90 cm |
Opberglengte | 124.8 cm |
Opbergbreedte | 90 cm |
Opberghoogte | 5.6 cm |
Gewicht | 5.1 kg |
Materiaal: | Aluminium |
Product serie: | RS TOWER 5 |
Sport afstand: | 28 cm |
Wanddikte: | 2.00 mm |
Gerrit Sikkema
Latere levering door vervoerder. Geleverde goederen correct.
jaap van galen
Wim Jongejan
Correcte afhandeling

Direct offerte aanvragen!
Binnen 4u een persoonlijke offerte op maat