Naar de inhoud
DeSteigerConcurrent

Altrex Sierra Dubbel Oploopbare Trap (SDO) - 4 Treden

Op voorraad — Op werkdagen vóór 11:30 besteld = volgende werkdag klussen

Altrex

245,00−18%
200,00excl. BTW242,00 incl. BTW

Nog sneller af te halen op één van onze

1
  • Laagste prijs van de Benelux
  • 14 dagen bedenktijd
  • Gekeurd volgens NEN-normen
  • Advies via 085 76 02 432

Vergelijkbare en betere producten

Past goed bij of is een mooi alternatief voor Altrex Sierra Dubbel Oploopbare Trap (SDO) - 4 Treden.

Huidige product

Altrex Sierra Dubbel Oploopbare Trap (SDO) - 4 Treden

Eurostairs Black 'n Blue Dubbel Oploopbare Trap - 4 Treden (excl. steunbeugel)
Prijs
200,00
197,00
213,00
182,00
Stahoogte
70 cm
100 cm
45 cm
100 cm
Gewicht
7,7 kg
7,5 kg
7,2 kg
10 kg
Opberglengte
102 cm
104 cm
100 cm
111 cm
Werkhoogte
270 cm
280 cm
245 cm
300 cm
Steunbeugel
—
—
Ja, vaste beugel
—
Type gebruik
Professioneel
Professioneel
Professioneel
Professioneel
Garantie
Fabrieksgarantie 5 jaar
Fabrieksgarantie 5 jaar
Fabrieksgarantie 10 jaar
Fabrieksgarantie 5 jaar

Omschrijving

Voor- en nadelen

  • Inclusief vooraf gemonteerde steunbeugel (inklapbaar).
  • Open kokerprofiel, licht in gewicht.
  • Robuust door kwalitatief aluminium.
  • Hoge sporten voor optimale steun aan scheenbenen.
  • Betaalbaar en toch veilig en stabiel.
  • Treden gemonteerd met popnagels, maakt vervanging (ooit) mogelijk.
  • Geschikt voor zakelijk (professioneel) gebruik.
  • In tegenstelling tot de Altrex Taurus, moet je deze beugel handmatig met vleugelmoeren los- en vastdraaien bij het verstellen.

De Altrex Sierra SDO met 4 treden is een dubbel oploopbare trap van aluminium, met treden van open kokerprofielen. Je staat op maximaal 0,70 m en werkt tot ongeveer 2,70 m hoogte. Vergelijk hem met andere merken bij trap 4 treden.

Altrex Sierra Dubbel Oploopbare Trap (SDO) - 4 Treden

Ben jij startende ZZP'er, gebruik je een trap maar heel af en toe of heb je thuis een dubbele trap nodig? Dan is de Altrex Sierra SDO een goede optie. Deze Sierra voldoet namelijk aan de normering voor zakelijk gebruik, maar het is wel de meest eenvoudige uitvoering binnen het merk Altrex. Wij adviseren hem daarvoor voor onregelmatig gebruik. De trap is gemaakt van aluminium en is licht in gewicht. Er zit een steunbeugel bij de trap (vanaf de 3-treedse variant), dit is verplicht bij zakelijk gebruik. Deze beugel verstel je aan de hand van vleugelmoeren (dit zitten aan de beugel).

Welke werkhoogte kan ik behalen met deze dubbele trap?

De maximale toegestane stahoogte wordt bij deze trap aangegeven met de Red Step® van Altrex. Dit is makkelijk te herkennen aan de trede, die is namelijk roodkleurig gemaakt. Dat betekent dat je tot die sport veilig kunt werken en dus een maximale stahoogte hebt van ongeveer 0.95 meter. De werkhoogte wordt als volgt berekend: maximale (veilige) stahoogte + 2.00 meter lichaamsbereik. Het bordes (laatste trede) telt dus ook mee als trede.

Wat zijn de afmetingen van deze trap als ik hem opberg?

Wanneer je deze trap wil opbergen na gebruik, dan adviseren wij dit altijd op binnen te doen. Mocht hier geen ruimte voor zijn, dan in ieder geval overdekt buiten, voor een zo lang mogelijke levensduur. De afmetingen voor het opbergen van deze Altrex Sierra Dubbel Oploopbare Trap (SDO) - 4 Treden zijn: L102xB50xD19 centimeter (Lengte x Breedte x Diepte). Deze trap heeft een gewicht van 7.70 kilogram.

Alle belangrijke kenmerken van deze Altrex Sierra SDO 4 voor jou op een rij.

Om deze dubbele trap veilig te kunnen gebruiken heb je een beugel nodig, dit is verplicht vanaf de 3-treedse trap. De Altrex Sierra SDO beschikt over een open kokerprofiel, wat deze trap geschikt maakt voor onregelmatige klusjes. Ook zorgt dit open profiel voor een optimaal effect als het gaat om lichtgewicht. De trap is gemaakt van lichtgewicht maar kwalitatief aluminium. Deze trap is aluminiumkleurig en beschikt niet over een coating. De voetstukken zijn van kwalitatieve kunststof gemaakt en zijn los vervangbaar mocht dit gaandeweg nodig zijn.

De treden van de Altrex Sierra zijn bevestigd door middel van popnagels, waardoor de levensduur langer is dan enkel lasverbindingen. Dit maakt ook het vervangen van een trede mogelijk. Dat scheelt een hoop als dit ooit aan vervanging toe is, bij een trap die gelast is in plaats van gepopt is kun je hem namelijk weggooien wanneer deze scheuren bevat. Dat maakt de Sierra ook nog eens uiterst duurzaam.
Ook is deze Altrex Sierra SDO 4 voorzien van spreidbeveiliging gemaakt van webbanden. In tegenstelling tot andere Altrex dubbele trappen, hebben ook de grotere varianten van deze Altrex Sierra webbanden als spreidbeveiliging en geen stalen spreidbeveiliging.

De Altrex Sierra SDO kent maar 4 formaten (3 / 4 / 5 en 6 treden). Het aanbod van de Sierra is dus veel kleiner ten opzichte van andere productlijnen van Altrex of andere merken.

De Sierra beschikt over de brede en diepe treden. Dit type trede staat bekend om het optimale sta-comfort, wat deze professionele trap zo prettig maakt tijdens het klussen. De treden hebben een diepte van 8 centimeter en beschikken over een antislip-laag, waardoor je voldoende grip hebt tijdens het klussen. De afstand tussen de sporten (van de ene sport naar de andere) bedraagt 25 centimeter. De trap kan belast worden tot maximaal 150 kilogram.


Veelgestelde vragen over de Altrex Sierra SDO 4 treden

Hoe hoog kun je werken met de Sierra 4 treden?

Tot ongeveer 2,70 m. De hoogste stand ligt op 0,70 m.

Voor wie is de Sierra bedoeld?

Voor wie een trap af en toe gebruikt, thuis of als startende zzp'er. Voor dagelijks werk zijn de Falco en de Taurus steviger.

Hoe groot is de trap ingeklapt?

102 x 50 x 19 cm (lengte x breedte x diepte), bij een gewicht van 7,7 kg.

Korte specificaties

Werkhoogte
2,7 m
Stahoogte
70 cm
Treden
4 treden
Draagkracht
150 kg
Gewicht
7,7 kg
Materiaal
Aluminium

Specificaties

Hoogtes en bereik

Maximale stahoogte
70 cm
Maximale werkhoogte
270 cm

Uitvoering

Aantal treden
4 treden
Coating
Geen
Kleur
Aluminium
Ladderuitvoering
Dubbele oploopbare trap
Materiaal
Aluminium
Productserie
Sierra
Trede afstand
25 cm
Type gebruik
Professioneel
Type trede
Open koker

Overig

Garantie
Fabrieksgarantie 5 jaar

Afmetingen en gewicht

Diepte treden
8 cm
Gewicht
7,7 kg
Maximale draagkracht
150 kg
Opberglengte
102 cm
Opbergbreedte
50 cm
Opbergdiepte
19 cm
Vloer oppervlakte uitgeklapt (A-stand)
87 x 50 cm
Daniel - ProductspecialistDirect antwoord over de Altrex Sierra Dubbel Oploopbare Trap (SDO) - 4 Treden

Hoi! Ik ken dit product van binnen en buiten, en de rest van ons assortiment ook. Waar kan ik je mee helpen?

Gebruik en veiligheid

Spreidbeveiliging
Webband
Vrijstaand te gebruiken
Ja

Artikelgegevens

EAN
8711563230644

Garantie

Fabrieksgarantie 5 jaar

Altrex geeft deze garantie op materiaal- en productiefouten bij normaal gebruik.

Iets stuk of niet goed?

Neem contact op, dan kijken we samen wat er nodig is. Hoe dat werkt staat op onze garantie- en reparatiepagina.

Handleiding

  • Instructies voor ladders en trappen - Altrex

    PDF · 112 pagina's · 1,7 MB · 16 talen

    Het Nederlandse deel begint op pagina 2.

    Scan om hem op je telefoon te openen

Geschikte accessoires

Onderdelen en toebehoren die op dit model passen.

Samen voor 2 artikelen

200,97excl. BTW

Je bespaart 2,03

Vervangingsonderdelen

Onderdelen van dit model zijn los te bestellen. Klik een nummer op de foto aan om te zien welk onderdeel daarbij hoort.

Bestel 'm direct

Altrex Sierra Dubbel Oploopbare Trap (SDO) - 4 Treden

245,00
200,00excl. BTW

Advies van vakmensen

Bel 085 76 02 432 en we denken mee over de juiste maat.

Laagste prijsgarantie

Ergens goedkoper? Wij passen de prijs aan.

Gekeurd materiaal

Voldoet aan de geldende NEN- en EN-normen.

14 dagen bedenktijd

Past het toch niet? Ongebruikt retour.

Al ruim 35.000 klanten blij mogen maken, waaronder:

  • Heineken
  • Ministerie van Defensie
  • BAM
  • ProRail
  • Strukton
  • KLM
  • Nederlandse Spoorwegen
  • Tata Steel
  • Eneco