Solide Enkele Uitgebogen Ladder - 1x7 Sporten
€135,99
Op voorraad, morgen geleverd
-
Op werkdagen vóór
17:00 uur besteld, volgendewerkdag klussen!* -
Snelle levering in Nederland en België! -
Laagste prijsgarantie!* -
Deskundige klantenservice! -
Betaal in
3x €45,33 met 0% rente!
| Aantal sporten: | 1x7 |
|---|---|
| Breedte sporten: | 3,0 cm |
| Coating: | Polyester coating |
| Ladder type: | Professioneel gebruik |
| Ladderuitvoering: | Enkele ladder |
| Laddervorm: | Gebogen bomen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Soort profiel: | Koker-profiel |
| Sport afstand: | 25 cm |
| Stabiliteitsbalk: | Nee |
| Toprollen: | Nee |
| Type gebruik: | Professioneel |
| Vrijstaand te gebruiken: | Nee |
| Maximale stahoogte (cm): | 100 cm |
|---|---|
| Maximale werkhoogte (cm): | 300 cm |
net en service gericht bedrijf alleen jammer dat je de transport kosten pas in beeld komen wanneer je gaat betalen