Altrex Atlantis Reformladder - 3x10 Sporten
-
Op werkdagen vóór
17:00 uur besteld, volgendewerkdag klussen!* -
Snelle levering in Nederland en België! -
Laagste prijsgarantie!* -
Deskundige klantenservice! -
Betaal in
3x €147,33 met 0% rente!
De Altrex Atlantis Reformladder is dé ladder voor de fanatieke doe-het-zelver óf professional die een betrouwbare en veelzijdige oplossing zoeken voor werkzaamheden op hoogte. Dankzij het robuuste aluminium ontwerp is de ladder licht van gewicht, maar toch sterk en duurzaam. De brede, anti-slip D-sporten van 37 mm diep zorgen voor extra grip en stacomfort, terwijl de sportafstand van 25 cm het beklimmen eenvoudig en veilig maakt. In plaats van losse voeten is deze ladder voorzien van een extra brede stabiliteitsbalk, waardoor je altijd stevig staat, ongeacht de ondergrond. Dit zorgt voor maximale veiligheid en voorkomt kantelen tijdens gebruik. De ladder is verkrijgbaar in diverse formaten. Door de mooie grijze coating ziet je ladder er strak uit maar draagt dit ook nog bij aan vuilafstoting van het aluminium.
Of je nu ramen lapt, de dakgoot schoonmaakt of schilderwerk uitvoert, deze ladder biedt de stabiliteit en betrouwbaarheid die je nodig hebt. De speciale vergrendeling zorgt ervoor dat de ladder stevig in positie blijft, terwijl de hoogwaardige materialen zorgen voor een lange levensduur. De Altrex Atlantis Reformladder is eenvoudig op te bergen en te verplaatsen en is ook geschikt om op een imperiaal te leggen. De tweedelige Atlantis beschikt niet over toprollen, de driedelige uitvoeringen wel. Kies voor kwaliteit, veiligheid en gemak met deze betrouwbare ladder van Altrex!
Belangrijke kenmerken:
- Afmetingen opbergen: L263xB49.6xD20 centimeter (zonder balk, die is 112 centimeter)
- Gewicht: 17.80 kilogram
- Maximale stahoogte: 5.07 meter (gebaseerd op de rode sport)
- Maximale werkhoogte (stahoogte + 2 meter): 7.07 meter
- Profiel: Lichtgewicht I-profiel
- Diepte sporten: 3.7 centimeter
- Afstand treden: 25 centimeter
- Maximale belastbaarheid: 150 kilogram
- Coating: Ja, grijze vuilafstotende coating
- Type gebruik: Particulier / Professioneel gebruik
- Garantie: Fabrieksgarantie 5 jaar
| Artikelcode | A119310 |
|---|---|
| Merk | Altrex |
| Opberglengte | 263 cm |
| Opbergbreedte | 49.6 cm |
| Opberghoogte | 20 cm |
| Gewicht | 17.8 kg |
| Aantal sporten | 3x10 |
| Type gebruik | Professioneel |
- Nederlandse Warenwet
- EN131-normering
- Red Step®
- NEN2484-normering
- DEKRA Certificaat
| Aantal sporten: | 3x10 |
|---|---|
| Type gebruik: | Professioneel |