Altrex Kibo Reformladder - 3x12 Sporten
-
Op werkdagen vóór
17:00 uur besteld, volgendewerkdag klussen!* -
Snelle levering in Nederland en België! -
Laagste prijsgarantie!* -
Deskundige klantenservice! -
Betaal in
3x €156,00 met 0% rente!
De Altrex Kibo Uitgebogen Reformladder is van uiterst lichtgewicht. Het is dan ook de lichtste ladder uit het professionele Altrex assortiment. Deze refomrladder is verkrijgbaar met 3x8, 3x10 en 3x12 sporten. De ladder voldoet aan de wet- en regelgeving voor zakelijk gebruik. De Altrex Kibo beschikt niet over een coating en is hierdoor gewoon aluminiumkleurig. De onderkant van deze ladder loopt breed uit, hierdoor heb je geen aanvullende stabiliteitsbalk meer nodig. Door de reform variant kun je deze ladder zowel tegen de gevel aan gebruiken als vrijstaand.
Door het lichte gewicht pak je de ladder en gemakkelijk even bij. De Kibo ladder beschikt niet over toprollen. Ondanks dat de ladder zakelijk gebruikt mag worden, kun je deze natuurlijk ook particulier gebruiken. Wat opvallend is, zijn de vierkante sporten. Dit is niet erg kenmerkend aan een Altrex ladder. Wij adviseren deze ladder bij onregelmatig gebruik. Ga je de ladder veel gebruiken of moet je er langdurig op staan? Dan kun je voor meer comfort beter kiezen voor de Altrex Nevada ladder.
Belangrijke kenmerken:
- Afmetingen opbergen: L346xB118.3xD22 centimeter
- Gewicht: 25.20 kilogram
- Maximale stahoogte: 6.83 meter (gebaseerd op de 4e sport van boven)
- Maximale werkhoogte (stahoogte + 2 meter): 8.83 meter
- Profiel: Uiterst lichtgewicht
- Diepte sporten: 2.8 centimeter
- Afstand treden: 28 centimeter
- Maximale belastbaarheid: 150 kilogram
- Coating: Nee
- Type gebruik: Professioneel gebruik (voldoet aan de ARBO-normen)
- Garantie: Fabrieksgarantie 5 jaar
| Artikelcode | A515312 |
|---|---|
| Merk | Altrex |
| Opberglengte | 346 cm |
| Opbergbreedte | 118.3 cm |
| Opberghoogte | 22 cm |
| Gewicht | 25.2 kg |
| Aantal sporten | 3x12 |
| Type gebruik | Professioneel |
- Nederlandse Warenwet
- EN131-normering
- Red Step®
- NEN2484-normering
- DEKRA Certificaat
| Aantal sporten: | 3x12 |
|---|---|
| Type gebruik: | Professioneel |