Zeer tevreden
Snelle en correcte levering. De producten voldoen helemaal aan de verwachtingen.
Helemaal goed
Het ASC Carbon-Deck® Steigerplatform zonder luik (250 cm) is de ideale investering voor de professional die lichter en efficiënter wil werken. Dit platform combineert een groot werkoppervlak met de unieke eigenschappen van Carbon-Deck, waardoor het aanzienlijk lichter is dan een houten platform zonder aan kracht in te boeten.
| Artikelcode | 10213112 |
|---|---|
| Merk | ASC Group |
| Kies je platformoptie | Platform zonder luik |
| Kies je platformlengte | 250 cm |
| Opberglengte | 250 cm |
| Opbergbreedte | 60 cm |
| Opberghoogte | 6 cm |
| Gewicht | 14.8 kg |
Zeer tevreden
Snelle en correcte levering. De producten voldoen helemaal aan de verwachtingen.
Helemaal goed
€326,00