Euroline Premium Line 2-delige Rechte Reformladder - 2x12 Sporten
Euroline Premium Line 2-delige Rechte Reformladder - 2x12 Sporten
Welke werkhoogte kan ik behalen met deze tweedelige ladder?
De tweedelige reformladder van Euroline die je nu bekijkt heeft een maximaal uitgeschoven lengte van 6.05 meter wat zorgt voor een maximale werkhoogte van 6.96 meter. De maximale toegestane stahoogte is dat je tot die sport veilig kunt werken en dus een maximale stahoogte hebt van ongeveer 5.06 meter. De werkhoogte wordt als volgt berekend: maximale (veilige) stahoogte + 1.90 meter lichaamsbereik.
Wat zijn de afmetingen van deze ladder als ik hem opberg?
Alle belangrijke kenmerken van deze Euroline 2x12 ladder voor jou op een rij.
Hieronder vind je alle formaten van deze enkel rechte ladder:
- Euroline Enkele Rechte Ladder - 1x8 Sporten | Maximale werkhoogte: 3.30 meter
- Euroline Enkele Rechte Ladder - 1x10 Sporten | Maximale werkhoogte: 3.85 meter
- Euroline Enkele Rechte Ladder - 1x12 Sporten | Maximale werkhoogte: 4.40 meter
- Euroline Enkele Rechte Ladder - 1x14 Sporten | Maximale werkhoogte: 4.95 meter
- Euroline Enkele Rechte Ladder - 1x16 Sporten | Maximale werkhoogte: 5.50 meter
- Euroline Enkele Rechte Ladder - 1x18 Sporten | Maximale werkhoogte: 6.10 meter
- Euroline Enkele Rechte Ladder - 1x20 Sporten | Maximale werkhoogte: 6.65 meter
| Aantal sporten: | 2x12 |
|---|---|
| Coating: | Geen |
| Kleur: | Aluminium |
| Ladder type: | Professioneel gebruik |
| Ladderuitvoering: | Reformladder (2-delig) |
| Laddervorm: | Recht |
| Materiaal: | Aluminium |
| Sport afstand: | 28 cm |
| Spreidbeveiliging: | Webband |
| Stabiliteitsbalk: | Ja |
| Toprollen: | Ja |
| Vrijstaand te gebruiken: | Ja |
| Maximale stahoogte (cm): | 506 cm |
|---|---|
| Maximale uitgeschoven lengte: | 605 cm |
| Maximale werkhoogte (cm): | 696 cm |
Zeer goed steiger materiaal , ze leveren snel en zijn zeer behulpzaam , gewoon Top
Het was onmogelijk om op korte termijn een aantal kamersteigers te huren voor een van onze lopende projecten in de buurt van Holten. De Steiger Concurrent heeft ons binnen een aantal uren de noodzakelijke steigers op locatie in Holten kunnen leveren. En dat voor een koopprijs die de huurprijs dicht benaderd dus dubbel voordeel. Bedankt voor de vriendelijke en zeer snelle behandeling van mijn opdracht! Complimenten!