Overig
|
|
51 mm |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Sport afstand: | 28 cm |
| Wanddikte: | 2.00 mm |
Zeer tevreden
Snelle en correcte levering. De producten voldoen helemaal aan de verwachtingen.
Helemaal goed
Het ASC Opbouwframe 4-sports (75cm breed) is de compacte krachtpatser voor elke professionele steigerbouwer. Met een hoogte van 1 meter is dit frame perfect om de steiger op de juiste werkhoogte te brengen of om als leuningframe te dienen. Gemaakt van hoogwaardig aluminium met een extra dikke wanddikte voor maximale veiligheid.
| Artikelcode | 10100104 |
|---|---|
| Merk | ASC Group |
| Kies je frame formaat | 4-sports (1.00m) |
| Kies je type opbouwframe | Extrusie (standaard) |
| Kies je steigerbreedte | 75 cm |
| Opberglengte | 100 cm |
| Opbergbreedte | 75 cm |
| Opberghoogte | 5 cm |
| Gewicht | 4.5 kg |
| Diameter buis (mm) | 51 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Sport afstand | 28 cm |
| Wanddikte | 2.00 mm |
|
|
51 mm |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Sport afstand: | 28 cm |
| Wanddikte: | 2.00 mm |
Zeer tevreden
Snelle en correcte levering. De producten voldoen helemaal aan de verwachtingen.
Helemaal goed
€99,00