Altrex TL Smart Up Active Telescoopladder - 1x13 Sporten
Vergelijkbare en betere producten
- Prijs
- Gewicht
Huidige product
Professioneel
Altrex TL Smart Up Active Telescoopladder - 1x13 Sporten
-
Prijs
€ 297,00 -
Gewicht
16.8 kg
Scherpste prijs van Nederland!
DeSteigerConcurrent's Keuze
Scherpste prijs van Nederland!
Scherpste prijs van Nederland!
Scherpste prijs van Nederland!
Altrex TL Smart Up Active Telescoopladder - 1x13 Sporten
Voor de professionals zijn er ook telescoopladders ontwikkeld, waaronder deze TL Smart Up Active van Altrex. Deze telescoopladder voldoen aan de benodigde normen zodat je hem mee kunt nemen naar jouw zakelijk klus buiten de deur. Daarnaast is deze telescoopladder ook goed geschikt voor particulier gebruik.
De Altrex TL Smart Up Active - 1x13 Sporten beschikt over een maximaal uitgeschoven lengte van 4,00 meter wat zorgt voor een gemiddelde werkhoogte van 4,84 meter.
Je kunt deze telescoopladder volledig uitgeschoven gebruiken, maar dat hoeft niet per se. Zo kun je precies bepalen hoe hoog je de telescoopladder uitschuift tijdens je klus. De sporten van de telescoopladder zijn extra diep, dit zorgt voor een optimaal sta-oppervlak.
Met één handeling kun je de telescoopladder ontgrendelen, hierdoor schuift hij automatisch in. Dit komt door het ABS (Soft Close Technologie). Dit systeem zorgt ervoor dat de telescoopladder heel geleidelijk inschuift en dat je vingers beschermt zijn, deze wil je er natuurlijk niet tussen krijgen.
De stabiliteitsbalk van de telescoopladder biedt een stevige basis. Zo is deze voorzien van antislipvoeten. Ook bovenaan de telescoopladder is gedacht aan bescherming voor de muur. Hier zitten namelijk speciale doppen, waardoor de muur of bijvoorbeeld het kozijn waar je tegenaan staat, niet beschadigd.
Wil jij deze telescoopladder graag aanschaffen, maar is een kleiner formaat ook voldoende? Bekijk deze dan hieronder;
Specificaties
Overig
| Aantal sporten: | 1x13 |
|---|---|
| Breedte sporten: | 6,5 cm |
| Coating: | Geen |
| Kies je productserie: | TL Smart Up |
| Kleur: | Aluminium |
| Ladder type: | Particulier gebruik, Professioneel gebruik |
| Ladderuitvoering: | Telescoopladder |
| Laddervorm: | Recht |
| Materiaal: | Aluminium |
| Soort profiel: | Rond-profiel |
| Sport afstand: | 30 cm |
| Stabiliteitsbalk: | Ja |
| Toprollen: | Nee |
| Type gebruik: | Particulier |
| Vrijstaand te gebruiken: | Nee |
Uitgeschoven afmetingen
| Maximale stahoogte (cm): | 280 cm |
|---|---|
| Maximale uitgeschoven lengte: | 400 cm |
| Maximale werkhoogte (cm): | 480 cm |