Overig
| Kies je productserie: | RS TOWER 4 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Sport afstand: | 28 cm |
| Wanddikte: | 1.60 mm |
De Altrex opbouwframes van de RS4 serie zijn kwalitatief en van lichtgewicht aluminium. Met een wanddikte van 1.6 millimeter en rondom gelaste verbindingen zijn deze erg sterk en geschikt voor zakelijk gebruik. Echter adviseren wij deze niet direct voor dagelijks gebruik, dan kun je beter voor de RS5 frames kiezen voor een nog langere levensduur. Desalniettemin zijn de RS4 frames oersterk en ook geschikt voor professioneel gebruik, het is maar net welke investering je bereid bent te maken. De RS4 opbouwframes zijn verkrijgbaar in de breedtes 75 -, 90 - en 135 centimeter. Hierbij heb je de keuze tussen een 4- of 7-sports opbouwframe.
| Artikelcode | A303475 |
|---|---|
| Merk | Altrex |
| Kies je frame formaat | 7-sports (2.00m) |
| Kies je productserie | RS TOWER 4 |
| Kies je steigerbreedte | 90 cm |
| Opberglengte | 208.8 cm |
| Opbergbreedte | 90 cm |
| Opberghoogte | 5.1 cm |
| Gewicht | 7.07 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Sport afstand | 28 cm |
| Wanddikte | 1.60 mm |
| Kies je productserie: | RS TOWER 4 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Sport afstand: | 28 cm |
| Wanddikte: | 1.60 mm |