BigOne TacTic Multifunctionele Vouwladder - 4x3 Sporten
BigOne TacTic Multifunctionele Vouwladder - 4x3 Sporten
De vouwladder van Big One is een multifunctionele en professionele vouwladder. Doordat deze ladder zo multifunctioneel is kun je hem eenvoudig gebruiken in verschillende standen, zoals; In de A-stand, uitgeschoven als rechte ladder, als dubbel oploopbare trap of in de steigerstand.Door het eenvoudige druksysteem is deze Big One vouwladder zeer gebruiksvriendelijk. Door middel van de uitgebogen bomen sta je altijd stabiel. In combinatie met antislipprofiel op de sporten heb je een veilige werkomgeving.
De Big One vouwladder kent een aantal verschillende formaten, zodat iedere professionele klusser een passend aanbod heeft.
Toch meer/minder treden nodig? Of andere opberglengte? Bekijk hier de varianten:
Specificaties
Mogelijke uitbreidingen
A-Stand Afmetingen
| Maximale stahoogte (A-stand) (cm): | 46 cm |
|---|
Overig
| Aantal sporten: | 4x3 |
|---|---|
| Coating: | Zwart gecoat |
| Kleur: | Zwart |
| Ladder type: | Professioneel gebruik |
| Ladderuitvoering: | Vouwladder |
| Laddervorm: | Gebogen bomen |
| Maximale uitgeschoven lengte (A-stand): | 146 cm |
| Maximale werkhoogte (A-stand) (cm): | 299 cm |
| Soort profiel: | Koker-profiel |
| Spreidbeveiliging: | Geïntegreerd |
| Stabiliteitsbalk: | Nee |
| Type gebruik: | Professioneel |
| Vrijstaand te gebruiken: | Ja |
Uitgeschoven afmetingen
| Maximale stahoogte (cm): | 203 cm |
|---|---|
| Maximale uitgeschoven lengte: | 303 cm |
| Maximale werkhoogte (cm): | 403 cm |
Andere klanten keken ook naar deze producten.
Past goed bij of is een mooi alternatief voor BigOne TacTic Multifunctionele Vouwladder - 4x3 Sporten
Professioneel
Altrex Varitrex Tele PRO+ Multifunctionele Vouwladder - 4x3 Sporten
€ 6,00
p/mnd
excl. BTW
Scherpste prijs van Nederland!
Scherpste prijs van Nederland!
Professioneel
Altrex Varitrex Tele PRO Multifunctionele Vouwladder - 4x4 Sporten
€ 5,76
p/mnd
excl. BTW
Scherpste prijs van Nederland!
Professioneel
Altrex Varitrex Tele PRO Multifunctionele Vouwladder - 4x5 Sporten
€ 7,01
p/mnd
excl. BTW
Scherpste prijs van Nederland!
Professioneel
Altrex Varitrex Tele PRO+ Multifunctionele Vouwladder - 4x5 Sporten Kopiëren
€ 9,11
p/mnd
excl. BTW
Scherpste prijs van Nederland!
Professioneel
Altrex Varitrex Tele PRO+ Multifunctionele Vouwladder - 4x6 Sporten
€ 10,53
p/mnd
excl. BTW
Scherpste prijs van Nederland!
Professioneel
Eurostairs Black 'n Blue Multifunctionele Vouwladder - 4x3 Sporten
€ 5,18
p/mnd
excl. BTW
Scherpste prijs van Nederland!
Particulier
Excelsior Multifunctionele Vouwladder (incl. platform) - 4x3 Sporten
€ 2,87
p/mnd
excl. BTW
Scherpste prijs van Nederland!
Professioneel
Altrex Varitrex Tele PRO+ Multifunctionele Vouwladder - 4x5 Sporten
€ 9,08
p/mnd
excl. BTW
Scherpste prijs van Nederland!
Particulier
Altrex Varitrex Plus Multifunctionele Vouwladder (incl. platform) - 4x3 Sporten
€ 3,61
p/mnd
excl. BTW
Scherpste prijs van Nederland!
Scherpste prijs van Nederland!
Professioneel
Eurostairs Black 'n Blue Multifunctionele Vouwladder - 4x4 Sporten
€ 6,55
p/mnd
excl. BTW
Scherpste prijs van Nederland!
Scherpste prijs van Nederland!
Scherpste prijs van Nederland!
Professioneel
Eurostairs Black 'n Blue Multifunctionele Vouwladder - 4x5 Sporten
€ 7,83
p/mnd
excl. BTW
Scherpste prijs van Nederland!
Professioneel
Eurostairs Black 'n Blue Multifunctionele Vouwladder - 4x6 Sporten
€ 9,37
p/mnd
excl. BTW
Scherpste prijs van Nederland!
Professioneel
Altrex Varitrex Tele PRO+ Multifunctionele Vouwladder - 4x4 Sporten
€ 7,54
p/mnd
excl. BTW
Scherpste prijs van Nederland!