Altrex Lima Huishoudtrap - 6 Treden
€106,00
Op voorraad, maandag geleverd
-
Op werkdagen vóór
17:00 uur besteld, volgendewerkdag klussen!* -
Snelle levering in Nederland en België! -
Laagste prijsgarantie!* -
Deskundige klantenservice! -
Betaal in
3x €35,33 met 0% rente!
| Aantal trede: | 1x6 |
|---|---|
| Coating: | Geen |
| Kies je productserie: | Lima |
| Kleur: | Aluminium |
| Ladderuitvoering: | Enkel oploopbare trap, Huishoudtrap |
| Materiaal: | Aluminium |
| Spreidbeveiliging: | Webband |
| Trap gebruik: | Particulier |
| Type trede: | Bordes |
| Vloer oppervlakte uitgeklapt (A-stand): | 110 x 51 cm |
| Vrijstaand te gebruiken: | Ja |
| Maximale stahoogte (cm): | 125 cm |
|---|---|
| Maximale werkhoogte (cm): | 325 cm |