Hulp nodig?
Neem contact op!
Altrex Diagonaalschoor 190cm - RS4
Altrex Diagonaalschoor 190cm - RS4
De diagonaalschoren van Altrex geven jou de mogelijkheid om een rol-, vouw- of trapsteiger op een veilige en verantwoorde manier op te bouwen. Deze diagonaalschoren zijn voor zakelijk gebruik alleen geldig volgens de NEN2484 normering als je een kruis-vorming maakt in de basis van de steiger. Daarna zul je moeten doorbouwen met voorloopleuningen. Als particulier kun je de steiger wel volledig met schoren opbouwen.
De Altrex Diagonaalschoor 190cm - RS4 is te gebruiken voor alle RS4-serie steigers uit het Altrex assortiment, waarbij de platformlengte van de steiger ook 190cm is.
De robuuste stootnok waarborgd de stevigheid van de klauwen. Door deze stootnok zit de klauw geborgd, waardoor deze wel tegen een stootje kan. Ook is deze vuilbestendig, dit hoeft dus ook geen problemen op te leveren.
- Altrex RS TOWER 41 (Safe-Quick)
- Altrex RS TOWER 41-PLUS (Safe-Quick)
- Altrex RS TOWER 42 (Safe-Quick)
steven westerhuis
prima service
Benny van der Woude
Afgeleverd, als beschreven
Lars van Meurs
Snelle levering, goed optijd bezorgd, belde heel fijn van te voren en de altrex pro 3x12 staat stevig en is fijn om mee te werken
Product Specificaties
Artikelcode | 304321 |
---|---|
Merk | Altrex |
Lengte diagonaalschoor: | 190 centimeter |
Product serie: | RS TOWER 4 |
Opberglengte | 224 cm |
Gewicht | 1.94 kg |
Lengte diagonaalschoor: | 190 centimeter |
Materiaal: | Aluminium |
Product serie: | RS TOWER 4 |
Kleur: | Aluminium |
- Op werkdagen vóór 17:00 uur besteld, volgende werkdag klussen!*
- Gratis thuisbezorgd vanaf €75.- (excl. BTW)!
- Goede prijsgarantie
- Deskundige klantenservice
- Onze producten worden verpakt!

Direct offerte aanvragen!
Binnen 4u een persoonlijke offerte op maat