Altrex Falco Bordestrap Enkel Oploopbaar (FEO) - 5 Treden
€203,00
Op voorraad, dinsdag geleverd
Altrex Falco Bordestrap Enkel Oploopbaar (FEO) - 5 Treden
-
Op werkdagen vóór
17:00 uur besteld, volgendewerkdag klussen!* -
Snelle levering in Nederland en België! -
Laagste prijsgarantie!* -
Deskundige klantenservice! -
Betaal in
3x €67,67 met 0% rente!
| Aantal trede: | 1x5 |
|---|---|
| Coating: | Grijs gecoat |
| Kies je productserie: | Falco |
| Kleur: | Grijs |
| Ladderuitvoering: | Enkel oploopbare trap |
| Materiaal: | Aluminium |
| Soort profiel: | Koker-profiel |
| Trap gebruik: | Professioneel (NEN2484) |
| Type trede: | Enkele koker |
| Vloer oppervlakte uitgeklapt (A-stand): | 103 x 56 cm |
| Vrijstaand te gebruiken: | Ja |
| Maximale stahoogte (cm): | 120 cm |
|---|---|
| Maximale werkhoogte (cm): | 320 cm |
Zeer goed steiger materiaal , ze leveren snel en zijn zeer behulpzaam , gewoon Top
Het was onmogelijk om op korte termijn een aantal kamersteigers te huren voor een van onze lopende projecten in de buurt van Holten. De Steiger Concurrent heeft ons binnen een aantal uren de noodzakelijke steigers op locatie in Holten kunnen leveren. En dat voor een koopprijs die de huurprijs dicht benaderd dus dubbel voordeel. Bedankt voor de vriendelijke en zeer snelle behandeling van mijn opdracht! Complimenten!