Altrex Nevada 2-delige Uitgebogen Reformladder - 2x10 Sporten
€397,00
Op voorraad, dinsdag geleverd
Altrex Nevada 2-delige Uitgebogen Reformladder - 2x10 Sporten
-
Op werkdagen vóór
17:00 uur besteld, volgendewerkdag klussen!* -
Snelle levering in Nederland en België! -
Laagste prijsgarantie!* -
Deskundige klantenservice! -
Betaal in
3x €132,33 met 0% rente!
| Maximale stahoogte (A-stand) (cm): | 190 cm |
|---|
| Aantal sporten: | 2x10 |
|---|---|
| Breedte sporten: | 4,1 cm |
| Coating: | Zwart gecoat |
| Kies je productserie: | Nevada |
| Kleur: | Zwart |
| Ladder type: | Professioneel gebruik |
| Ladderuitvoering: | Reformladder (2-delig) |
| Laddervorm: | Gebogen bomen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Maximale uitgeschoven lengte (A-stand): | 290 cm |
| Maximale werkhoogte (A-stand) (cm): | 390 cm |
| Soort profiel: | Koker-profiel |
| Sport afstand: | 28 cm |
| Sport profiel: | Anitslip D-sport |
| Spreidbeveiliging: | Drukvast |
| Stabiliteitsbalk: | Ja |
| Toprollen: | Nee |
| Type gebruik: | Professioneel |
| Vloer oppervlakte uitgeklapt (A-stand): | 152 x 95 cm |
| Vrijstaand te gebruiken: | Ja |
| Maximale stahoogte (cm): | 405 cm |
|---|---|
| Maximale uitgeschoven lengte: | 515 cm |
| Maximale werkhoogte (cm): | 605 cm |
Zeer goed steiger materiaal , ze leveren snel en zijn zeer behulpzaam , gewoon Top
Het was onmogelijk om op korte termijn een aantal kamersteigers te huren voor een van onze lopende projecten in de buurt van Holten. De Steiger Concurrent heeft ons binnen een aantal uren de noodzakelijke steigers op locatie in Holten kunnen leveren. En dat voor een koopprijs die de huurprijs dicht benaderd dus dubbel voordeel. Bedankt voor de vriendelijke en zeer snelle behandeling van mijn opdracht! Complimenten!