Altrex Nevada Enkele Rechte Ladder - 1x20 Sporten
€336,00
Op voorraad, dinsdag geleverd
Altrex Nevada Enkele Rechte Ladder - 1x20 Sporten
-
Op werkdagen vóór
17:00 uur besteld, volgendewerkdag klussen!* -
Snelle levering in Nederland en België! -
Laagste prijsgarantie!* -
Deskundige klantenservice! -
Betaal in
3x €112,00 met 0% rente!
| Aantal sporten: | 1x20 |
|---|---|
| Breedte sporten: | 4,1 cm |
| Coating: | Zwart gecoat |
| Kies je productserie: | Nevada |
| Kleur: | Zwart |
| Ladder type: | Professioneel gebruik |
| Ladderuitvoering: | Enkele ladder |
| Laddervorm: | Recht |
| Materiaal: | Aluminium |
| Soort profiel: | Koker-profiel |
| Sport afstand: | 28 cm |
| Sport profiel: | Anitslip D-sport |
| Stabiliteitsbalk: | Ja |
| Toprollen: | Nee |
| Type gebruik: | Professioneel |
| Vrijstaand te gebruiken: | Nee |
| Maximale stahoogte (cm): | 470 cm |
|---|---|
| Maximale uitgeschoven lengte: | 585 cm |
| Maximale werkhoogte (cm): | 670 cm |
Zeer goed steiger materiaal , ze leveren snel en zijn zeer behulpzaam , gewoon Top
Het was onmogelijk om op korte termijn een aantal kamersteigers te huren voor een van onze lopende projecten in de buurt van Holten. De Steiger Concurrent heeft ons binnen een aantal uren de noodzakelijke steigers op locatie in Holten kunnen leveren. En dat voor een koopprijs die de huurprijs dicht benaderd dus dubbel voordeel. Bedankt voor de vriendelijke en zeer snelle behandeling van mijn opdracht! Complimenten!